Vrácení zboží

Vrácení peněz a výměna zboží

Prvořadě usilujeme o uspokojení potřeb našich zákazníku. Pokud nejste spokojeni s Vaším nákupem, využijte našich reklamačních služeb. Jako formu reklamace použijte e-mailový kontakt na naše zákaznické centrum e-mail: informace@fashion4vip.net, a to do 20 dní od obdržení objednávky.

Zásady vrácení zboží:

1. Pro získání peněžní náhrady, či výměnu zboží, musíte získat nejprve oprávnění pro vrácení, od našeho zákaznického servisu, jinak se může stát, že Vám bude Vaše reklamované zboží vráceno.
2. Uveďte prosím důvod reklamace, a zpáteční adresu.
3. Zboží pečlivě zabalte. Přiložte k balíčku následující informace: Jméno, na které byla provedena objednávka, adresu, číslo objednávky, důvody reklamace, a číslo účtu, na které chcete částku vyplatit.
4. Doporučujeme zasílat reklamace pomocí sledovaných zásilek. Nepřijímáme zásilky, které jsou nám doručovány na dobírku.
5. Peněžní prostředky jsou klientovi vypláceny do 20 dní od přijetí reklamovaného zboží.

Upozornění:

Pro šperky

Ze zdravotních důvodů nemohou být některé produkty, jako například náušnice nebo piercingy, vráceny. Pokud chcete vrátit Vaši položku, prosím upozorněte nás nejdříve e-mailem s uvedeným důvodem reklamace a číslem objednávky do 20 dnů od obdržení zboží. Jakýkoliv výrobek musí být zaslán zpět v originálním balení.

Pro oblečení

Neprané, nenošené či nepoškozené výrobky mohou být vráceny do 20 dní od obdržení zásilky. Výrobky musí být před vrácením ve stavu, v jakém jste je obdržely, nebo Vám bude výrobek odeslán zpět, na Vaše náklady. Vrácené oblečení přijímáme pouze s veškerými visačkami, a jinými atributy, se kterými bylo zboží zákazníkovi dodáno. Pokud jsou visačky odstříhnuté, nebo nám zboží nedodáte s průvodními atributy, tak si vyhrazujeme právo zboží zpět nepřijmout, a bude Vám na Vaše náklady zasláno zpět.

Pro boty/tašky/doplňky

Jak jistě předpokládáte, požadujeme, aby zboží, které vracíte, bylo nepoužité v originálním balení.

Pro brýle

1. Pokud je nějaký problém s kvalitou naších brýlí, vyžadujeme podrobný popis a fotografie, které nám přiblíží problém. Poté zařídíme výměnu zboží.
2. Všechny naše brýle prošly před odesláním přísnou kontrolou. Zatím se nám nestalo, že by přišly brýle rozbité.

Zásady pro výměnu zboží

Výměna zboží je možná pouze pro kazové výrobky, výrobky poškozené již při převzetí, či pokud Vám velikost výrobku nevyhovuje. Výrobek musí být vrácen do 20 dní od obdržení, a zákazník hradí poštovní poplatky za celý výměnný proces. Všechny výrobky je možné vyměnit pouze za výrobek se stejnou cenou. Mějte prosím na paměti, že výměnu zboží provedeme až potom, co obdržíme Vaše vrácené zboží. Zákazník hradí všechny poštovní poplatky za celý výměnný proces, což znamená, že nám musí zaplatit poštovné za odeslání nového výrobku zpět k zákazníkovi. Dostupnost výměny zboží není garantovaná. Zašleme Vám upozornění na e-mail při dokončení výměnného procesu.

 

Pro kontaktování zákaznického servisu ohledně otázek týkajících se reklamačního oprávnění nám prosím napište ne tento email: informace@fashion4vip.net