Doprava a ceny

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cena doručení: ZDARMA od 1990 Kč!
Dobírka: příplatek 49 Kč
Doba přepravy: 7-9 pracovních dní
Časové rozmezí doručení: v pracovní dny 8:00-17:00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Možnosti dopravy pro Českou Republiku

1) Česká pošta – balík do ruky

Doručování zásilky
Při převzetí zásilky řidičem na doručení je zaslána adresátovi SMS s informací o doručování zásilky. V případě nezastižení a uložení zásilky na poště je opět zaslána SMS o této skutečnosti. V případě blížícího se konce úložní doby je zaslána další SMS.
V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce.

Specifikace
-standardní úložní doba: 7 dnů
-doba dodání: 1 den
-1 pokus o doručení, poté je zásilka uložena na dodací poště

Reklamace
V případě poškození je reklamaci nutné podat nejpozději do 2 dnů po doručení zásilky na jakékoliv poště. Poště je nutné dodat zboží + obalový materiál.

2) Česká pošta – balík na poštu

Doručování zásilky
Při převzetí zásilky pobočkou pošty, v místě adresáta, je zaslána adresátovi SMS s informací o doručování zásilky. V případě blížícího se konce úložní doby je zaslána další SMS.

Specifikace
- standardní úložní doba: 7 dnů

Reklamace
V případě poškození je reklamaci nutné podat nejpozději do 2 dnů po doručení zásilky na jakékoliv poště. Poště je nutné dodat zboží + obalový materiál.

3) PPL

Doručování zásilky
Při podání zásilky je adresátovi odeslán email s informacemi o zásilce a s možností zvolit si uložení zásilky na některém z výdejních míst PPL Partner.
Při převzetí zásilky řidičem na doručení je zaslána adresátovi SMS s informací o doručování zásilky a 2 hodinovým časovým oknem, ve kterém bude zásilka doručována.
V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce.

Specifikace
-standardní úložní doba: 7 dnů
-doba dodání: 1 den
-minimálně 2 pokusy o doručení

Reklamace
V případě poškození je reklamaci nutné podat nejpozději do 2 dnů po doručení zásilky u společnosti PPL (telefonicky, nebo emailem). Adresát musí v případě poškození sepsat s doručujícím řidičem škodový zápis.

Doba přepravy (ČR i SR)

Objednávky přijaté v sobotu, neděli a o státních svátcích jsou zpracovány následující pracovní den. Prosím mějte na paměti, že veškerá doba přepravy stanovená na našich stránkách, nebo poskytnutá naším zákaznickým centrem je pouze ODHAD. Uděláme vše co je v našich silách abychom se ujistili, že obdržíte zásilku včas. Nejsme však odpovědni za zpoždění přepravy, které mohou být způsobeny přepravní společností, destinací doručení, počasím, svátky či nesprávné/nedostatečné adrese.

Doba přepravy podrobněji

1) Zpracování objednávky: 1 pracovní den
2) Zabalení a odeslání: 2 pracovní dny
3) Přeprava zásilky: 4-6 pracovních dní
4) Celkem: 7-9 pracovních dní


Možnosti dopravy pro Slovenskou Republiku

1) Slovensko - Slovenská pošta

Doručování zásilky
Při převzetí zásilky řidičem na doručení je zaslána adresátovi SMS s informací o doručování zásilky. V případě nezastižení a uložení zásilky na poště je opět zaslána SMS o této skutečnosti. V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce.

Specifikace
-standardní úložní doba: 18 dní
-doba dodání: 1-2 dny
-1 pokus o doručení, poté je zásilka uložena na dodací poště

Reklamace
V případě poškození je reklamaci nutné podat nejpozději následující pracovní den po doručení zásilky na jakékoliv poště. Poště je nutné dodat zboží + obalový materiál.

2) Slovensko - UPS

Doručování zásilky
Při převzetí zásilky řidičem na doručení je zaslána adresátovi SMS s informací o doručování zásilky.
V případě neúspěšného doručení budete informování emailem a máte možnost reagovat na tento email (např. žádost o další bezplatné doručení, prodloužení úložní doby, atd.). V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce.

Specifikace
-standardní úložní doba: 7 dnů (možno zdarma prodloužit)
-doba dodání: 1 den (garantované)
-minimálně 3 pokusy o doručení

Reklamace
V případě poškození je reklamaci nutné podat nejpozději do 3 dnů u Pošty bez hranic (telefonicky, nebo emailem). Adresát si musí ponechat celý obsah zásilky + obalový materiál.

 

Poznámky

1. Většinou zpracujeme Vaší objednávku, jakmile obdržíme Vaši platbu. Ale někdy je nutné ověřit Vaši objednávku před tím, než ji vyexpedujeme, potvrzujícím emailem nebo telefonátem. Vaše spolupráce nám při potencionálních potížích velmi napomůže.
2. Prosím uvádějte detailní a platné doručovací adresy abychom mohli úspěšně doručit Vaši objednávku. Zákazník přejímá veškerou zodpovědnost za ztracené zboží v důsledku neplatné adresy doručení.
3. Omlouváme se, ale není možné změnit adresu doručení poté, co byla zásilka již odeslána. Pokud nejste k zastižení při doručování zásilky, poštovní kurýr zanechá lístek s dalšími instrukcemi pro vyzvednutí, případně Vás bude kontaktovat telefonicky.

Doručovací adresa

Všechny zásilky budou po neúspěšném doručování uskladněny pro vyzvednutí u přepravce. Proto nám prosím poskytněte nejaktuálnější, přesnou a detailní adresu s Vaším telefonním číslem. Pokud je zásilka vrácena z důvodu neplatné adresy, a zákazník bude chtít zásilku poslat následně znovu, bude mu znovu účtováno dopravné.

Sledování zásilek

Doručování Vaší zásilky je možno sledovat on-line. Poté, co Vaše zboží předáme přepravci, Vám bude zaslán potvrzující email s číslem zásilky a odkazem na online sledování.

Převzetí zásilky

Pro převzetí zásilky bude vyžadován podpis příjemce. Díky této službě se nemusíte obávat, že by zboží skončilo v jiných než Vašich rukou. Všechny zásilky budou po neúspěšném doručení uskladněny u přepravce, pro pozdější vyzvednutí. Příjemce je zodpovědný za zkontrolování stavu zásilky před tím, než podepíše její převzetí. Pokud je přepravce oprávněn zanechat zásilku bez podpisu, naše společnost nenese žádnou zodpovědnost za škody či ztrátu v průběhu přepravy. Zákazník je odpovědný za zkontrolování stavu výrobku po přijetí a informovat nás o jakémkoliv problému nebo poškození do 2 dnů od obdržení objednávky.

Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně přepravy Vaší objednávky, prosím kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: informace@fashion4vip.net